Kelebek

“Kelebek” çocuklar için yılbaşı şenliği

Kelebek hastalığı tedavisi gören çocuklara destek için kurulan Hayaller Gerçek Olsa Derneği, Üsküdar Nakkaştepe’deki bir restoranda yılbaşı alışveriş şenliği düzenledi.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Hayaller Gerçek Olsa Derneği Üyesi Tuğçe Akkaş, kelebek hastası çocuklar yararına bir günlük alışveriş şenliği düzenlediklerini ifade ederek; “Dernek olarak onlara umut olmak için, yüzlerini biraz olsun güldürebilmek için böyle bir etkinlik düzenledik. Bugünün tüm gelirleri, kelebek hastalığı tedavisi gören çocuklara medikal destek için kullanılacak” dedi.

Kelebek

MADDİ YARDIM DEĞİL, TEDAVİ İÇİN MEDİKAL DESTEK…

Akkaş, bu yardımın kesinlikle maddi yardım olmadığını ve dernek adına çalışan medikalcilerden alınacak ürünlerin çocuklara gönderileceğini belirtti. Restoranda kurulan stantlarda giysiden yiyeceğe, doğal ürünlerden kozmetiğe yılbaşı hediyelikleri, özel el yapımı ürünler, hediyelik takılar, tablolar ve cam eşyalar bulunuyor.

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Vala Gedik Ödülleri

III. Vala Gedik Ödülleri için başvurular başladı

Bu yıl üçüncüsü 13 Haziran 2017 tarihinde gerçekleştirilecek; engelli bireylerin yaşamını kolaylaştıran, destekleyen, toplumla bütünleştiren, engellilerle ilgili farkındalığı ...