Kelebek

“Kelebek” çocuklar için yılbaşı şenliği

Kelebek hastalığı tedavisi gören çocuklara destek için kurulan Hayaller Gerçek Olsa Derneği, Üsküdar Nakkaştepe’deki bir restoranda yılbaşı alışveriş şenliği düzenledi.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Hayaller Gerçek Olsa Derneği Üyesi Tuğçe Akkaş, kelebek hastası çocuklar yararına bir günlük alışveriş şenliği düzenlediklerini ifade ederek; “Dernek olarak onlara umut olmak için, yüzlerini biraz olsun güldürebilmek için böyle bir etkinlik düzenledik. Bugünün tüm gelirleri, kelebek hastalığı tedavisi gören çocuklara medikal destek için kullanılacak” dedi.

Kelebek

MADDİ YARDIM DEĞİL, TEDAVİ İÇİN MEDİKAL DESTEK…

Akkaş, bu yardımın kesinlikle maddi yardım olmadığını ve dernek adına çalışan medikalcilerden alınacak ürünlerin çocuklara gönderileceğini belirtti. Restoranda kurulan stantlarda giysiden yiyeceğe, doğal ürünlerden kozmetiğe yılbaşı hediyelikleri, özel el yapımı ürünler, hediyelik takılar, tablolar ve cam eşyalar bulunuyor.

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İstanbul’da “pati” seferberliği

Son yıllarda kardaki pati izi şifresini sadece parolayı bilenler; açları, üşüyenleri, sokaktakileri dert edinenler değil, belediyeler de çözmeye başlayınca sokak hayvanları, yüreklerde kentin nüfusuna eklenmeye ...