Kartalspor Açık Oto Pazarı kapatıldı…

1

2006 yılında eski otoparkın yerine Adliye Sarayı inşaatının başlamasıyla ikame olarak açılan Kartalspor Açık Oto Pazarı, Kartal Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından mühürlenerek kapatıldı. Kartal Eski Yakacık Caddesi’nde bulunan otopark, Sismik Yapı iştirakiydi.

77.313 metrekarelik 3.200 araç kapasiteli Kartal Oto Pazarı, Kartal Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından ruhsatsız olduğu gerekçesiyle mühürlenerek faaliyetine son verdi. Kapatılma sırasında herhangi bir güvenlik sorunu yaşanmaması için, Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden gelen ekipler de alanda hazır bulundu.

Makine Mühendisleri Odası tarafından LPG bakım onarım işlemlerinin de yapıldığı Kartal Oto Pazarı’nın tüm girişleri, Kartal Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından mühürlendi.

3

2

sporvitrini

Hakkında Murat Küçük

Bir yorum

  1. Tamam yasalar neyı gerektırıyorsa yapılmalı bundandolayı bır sıkıntımız yok, ama şu kacınılmazkı bu pazardan gelır sağlıyan 500tane kurumsal esnaf var. Bunlar şu anda cıkmaza gırmış durumda, burdan gecınen esnaflara bır yer yapılması gerekıyor netıce bızlerın sıkıntısı kışılerle olan surtuşmeler deyıl yanı ahmet mehmet bıze fark etmıyor oranın falıyete gecmesı kım acarsa acsın bızler paramızı zaten odeyıp gırıyoruz esnaflar ıcın bır tezgah kapanmış ve bunu calışır duruma gelmesını ıstıyoruz…
    saygılar

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kartal Belediyesi

Kartal Belediyesi’ne “Düşük Karbon Kahramanı” ödülü

Sürdürülebilir Üretim ve Tüketim Derneği (SÜT-D) tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen İstanbul Karbon Zirvesi kapsamında, sera gazı salınımında ...