Kartallife Atalar

Kartallife Atalar’ın inşaatı yükseliyor

Kadıköylü Aslandağ ailesinin kuruluşu STCA Gayrimenkul tarafından Kartal’ın Atalar bölgesinde hayata geçirilen Kartallife Atalar projesinde katlar yükselmeye başladı. Bölgenin en iddialı projeleri arasında gösterilen, grubun da prestij projesi olarak gördüğü Kartallife Atalar, sahilyoluna çok yakın bir lokasyonda ve 4 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor.

ARALIK 2017’DE TESLİM EDİLECEK…

Toplam 104 konuttan oluşan projede 2+1 ve 3+1 normal dairelerin yanı sıra 3+1 dubleks daire seçenekleri de yer alıyor. Ödeme planına göre iki farklı seçeneğin sunulduğu projede, birinci ödeme planına göre banka kredisi ile 120 aya kadar yüzde 0.99 faiz oranı ile taksit yapılabilirken, ikinci ödeme seçeneğine göre ise şirket bünyesinden 60 ay vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor. Aralık 2017’de teslimleri yapılması planlanan STCA Kartallife Atalar Projesi; metro soğanlık durağına, sahilyoluna, Marmaray Atalar durağına çok yakın olması özelliği ile değerli gözüyle bakılıyor.

CAZİP SOSYAL OLANAKLAR…

Aynı zamanda STCA Gayrimenkul’ün bir prestij projesi de olan Kartallife’ın yeşil doku ve donatı alanlarının yanı sıra sosyal olanakları da hayli cazip görünüyor. İşte o olanaklardan bazıları: Sauna, fitness salonu, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, yüzme havuzu, güvenlik, otopark, yürüyüş alanları, spor alanları.

Kartallife Atalar

Bölgenin en iddialı projeleri arasında gösterilen Kartallife Atalar, sahilyoluna çok yakın bir lokasyonda ve 4 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Türkan Saylan ölümünün 9.yılında Maltepe’de anıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, ölümünün 9. yılında Maltepe’de, adını taşıyan kültür ...