Kartal’da polis denetimleri

Kartal’da denetim yapan polis ekiplerinin şüphelenerek durdurduğu motosikletteki iki kişinin üzerinde ve evlerinde yapılan aramada, uyuşturucu madde ile ruhsatsız tabanca ele geçirildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, Petroliş Mahallesi İnönü Caddesi’nde devriye görevi yapan Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından durumundan şüphelenilen plakasız motosiklet durduruldu. Açıklamada, “Motosiklette bulunan M.D. (23), elinde bulunan alüminyum folyoya sarılı paketleri ekip aracının önüne atmış, M.D. ve motosikletin üzerinde bulunan diğer şahıs S.Z. (23) gözaltına alınmış, şahısların üzerinde yapılan aramada 2 bin 260 lira, 2 cep telefonu ele geçirilmiş, ekip aracının üzerine atılan 4 adet alüminyum folyo içinde ise 2 gram kokain olduğu anlaşılmıştır” ifadeleri yer aldı.

ŞÜPHELİLER TUTUKLANDI…

Kullandıkları motosikletin çalıntı olduğu belirlenen şüphelilerden S.A’nın evinde yapılan aramada ise 120 paket halinde 66 gram taş kokain, 40 gram eroin, 5 bin 685 lira, uyuşturucu paketlemede kullanılan çok sayıda şeffaf poşet, 2 adet ruhsatsız tabanca, 1 kuru sıkıdan bozma tabanca, 11 mermi ve muşta bulundu. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen iki şüpheli tutuklandı.

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

pet şişe

Çevre için pet şişeler kumbaraya!

Ataşehir Belediyesi ile Danone Hayat İçecek arasında yapılan sponsorluk sözleşmesiyle, parklara ve bazı noktalara pet şişe kumbarası yerleştirildi. ...