Kartal Zabıtası 24 saat görev başında!..

Kartal Belediyesi, periyodik olarak gerçekleştirdiği Zabıta Birimi’ne yönelik bilgilendirme toplantılarına devam ediyor.

Kartal Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün çalışmalarının değerlendirildiği toplantıya; Başkan Yardımcıları Gülcemal Fidan, Hüsnü Yeşilyurt, Turgut Mermertaş, Feyyaz Kaynak, Ali Apaydın ve Ömer Fethi Gürer, Başkan Danışmanı Haydar Oğuz ve Zabıta Müdürü Atilla İlgün katıldı.

Toplantıda, Zabıta Müdürü Atilla İlgün’ün yaptığı açılış konuşmasının ardından Zabıta Müdürlüğü’nden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ömer Fethi Gürer bir konuşma yaptı. Gürer, konuşmasında “Karşılıklı sevgi ve saygı anlayışı içinde Kartal Belediyesi ve Başkanımız Op. Dr. Altınok Öz’ü temsil eden insanlar olarak, halka karşı her zaman güleryüzlü ve sorunları çözen bir anlayış ile hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.

Gürer’in konuşmasının ardından toplantı, Kartal Belediyesi Zabıta Müdürü Atilla İlgün’ün Zabıta personeline genel durum değerlendirmesi ışığında çalışmalar ve gelecek adına beklentiler üzerine yaptığı bilgilendirme ile devam etti.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Genç yetenekler Satranç Turnuvası’nda yarıştı

Sancaktepe Genç Gelecek Spor Kulübü tarafından gerçekleştirilen satranç turnuvası kıyasıya mücadeleye sahne oldu. ZİHİN JİMNASTİĞİ İÇİN… Genç Gelecek ...