Kalbur

Kalbur kahvaltısına yoğun ilgi

Pazar günleri sunduğu özel serpme kahvaltı seçeneği ile Anadolu Yakası’nın gözde kahvaltı mekânları arasında yer alan Kalbur, hafta sonunda yine yoğundu. İstanbul’un en uzak köşelerinden bile mekânın lezzetlerini test etmek için gelen konuklar, beğenilerini doldurdukları anket formlarına da yansıttı. Özellikle kahvaltı arasında ikram edilen dilim pizza ve kaşarlı sucuk için “Olağanüstü” yorumunda bulunan misafirler, küçük ayrıntıların müdavimlik adına önemli olduğunu dile getirdi.

Mert Dağlı, Tolga Dağlı, Bora Dağlı, Erçin Demir, Özge Demir, Yaman Demir, Ebru Dağlı ve İpek Dağlı…
HOLLANDA’DAN KALBUR’A…

Dağlı Ailesi’nin Hollanda’da yaşayan dostları, her yıl gelmekte olduğu Türkiye tatillerinde bu defa havaalanından direkt Kalbur’a uğradı. Mekânın lezzetleri için ise, “Hollanda’da olsa kişi başı 50 Euro’dan yüzlerce konuk ağırlar” yorumunda bulundular.

Bahar Işıldak, Alper Işıldak, Nisan Işıldak, Mustafa Yaşar Işıldak ve Ayşen Ece Işıldak…
IŞIL IŞIL PARLAYAN IŞILDAK AİLESİ KAHVALTIDA…

Işıldak Ailesi’nin pazar günleri için vazgeçilmezleri arasında olan Kalbur’da kahvaltı, Haziran ayının son gününde de değişmedi.

Kalbur
Serkan Sağıroğlu, Fatmanur Sağıroğlu, Ayşen Sağıroğlu ve Aysel Sağıroğlu…
SAĞIROĞLU AİLESİ…

Sağıroğlu Ailesi’nin de Kalbur’u her 15 günde bir düzenli olarak ziyaret eden özel konuklar arasında olduğunu öğrendik. Bunun üzerine sayfalarımıza konu ettiğimiz aile; “Buranın özellikle bahçesini çok seviyoruz. Lezzetleri de bizim için çok iyi” şeklinde görüşlerini paylaştı.

Kalbur

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Güneş enerjisi

Kartal’ın parklarındaki güneş enerjisi sistemleri güncelleniyor

Kartal Belediyesi parklarındaki güneş enerjili aydınlatma sistemlerine şebeke üzerinden yedek besleme hattı çekildi ve karşılaşabilecek her türlü olumsuz ...