Kalamış Bedri Usta gecelerine yoğun ilgi…

Kalamış Yat Limanı karşısındaki yeni yerinde dostlarını ağırlamayı sürdüren ünlü kebapçı Bedri Usta’ya yoğun ilgi var.

Hemen her akşam İstanbul genelinden lezzet tutkunlarının uğrak yeri olan mekânda Bedri Usta bir yandan konukları karşılarken, diğer taraftan da ızgaranın başına gidip, pişmekte olan kebapları kontrol ediyor.

Mehmet Kurtuloğlu, Banu Sönmez, Elif Pekeş, Orçun Selimoğlu, Asım Kaya, Nermin Madova, Burak Berki ve Onur Gürsoy…

ONUR GÜRSOY VE ARKADAŞLARI…

31 Mayıs Cumartesi akşamı mekânın ilk konukları arasında, Bedri Usta’nın da lezzetlerinde kullandığı Kühne Ürünleri’nde finansal analist olarak çalışan Onur Gürsoy ve arkadaşları vardı. “Her haftasonu bizim yerimiz burada önceden rezervasyonludur” diyen Onur Gürsoy, “Gerçekten de Bedri Usta’da bir fark var” dedi.

Ayten Şenyücel, Abdülkadir Şenyücel, Cem Gültekin, Bülent Şenyücel ve Ruhsar Gültekin…

ÜNLÜ OYUNCU RUHSAR GÜLTEKİN DE BEDRİ USTA MÜDAVİMİ…

Objektiflerimize takılan bir başka lezzet tutkunu ise, ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Ruhsar Gültekin’di. Ailesi ile birlikte haftasonunu Bedri Usta lezzetleri ile geçirmeyi tercih eden Gültekin, “Bedri Usta aynı zamanda dostumuzdur” dedi.

Avusturyalı konuklar Michael Kunze, Annie Kunze ve David Zielberg Fritz’e Fügen Özgür eşlik etti…

YABANCI KONUKLAR DA “BEDRİ USTA” DİYOR…

Ülkemizde bulunan yabancı konuklar, Türkiye’den meşhur markamız “kebap” lezzetini test etmeden gitmiyorlar. Kaldıkları otellerden aldıkları tavsiye ise, çoğunlukla Develi ve Bedri Usta markaları oluyor. Avusturyalı konuklar Michael Kunze, Annie Kunze ve David Zielberg Fritz’e Fügen Özgür eşlik etti.

Ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Ruhsar Gültekin ve Bedri Usta…

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Marea

Göztepe Vino, Marea markasıyla Ataşehir’e gidiyor

Göztepe’nin ünlü lezzet noktalarından Vino Surf & Turf, Ataşehir’e gitme kararı aldı. Bağdat Caddesi’nin Göztepe kavşağında kiracı olarak ...