fizik tedavi

Kadıköylülere fizik tedavi için ulaşım desteği

fizik tedavi

Kadıköy Belediyesi ile Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi; felçli, engelli ve rehabilitasyon gerektiren hastalar için işbirliği yaptı. Evinden çıkamayacak durumda olup fizik tedavi gerektiren hastaların tedavisi, Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi sağlık ekipleri tarafından, ulaşımları ise Kadıköy Belediyesi tarafından sağlanacak.

Yapılan işbirliği ile hastalara evinde rehabilitasyon hizmetinin yanı sıra hastaları evinden alarak hastanede tedavi etme yolu ile de hizmet verilecek. Bu sağlık hizmetinden yararlanmak isteyenlerin Kadıköy Belediyesi Medikal Çağrı Merkezi 444 01 97 ile iletişime geçmeleri gerekiyor. Fizik tedavi gerektirdiğine dair raporu olan ve evde sağlık ekipleri tarafından ziyaret edilen engelli, yatalak ve felçli hastaların tedavisi, Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi tarafından yapılacak.

PLAKET TAKDİM EDİLDİ…

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi yönetimi, protokol çerçevesinde Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu’nu ziyaret etti. Başhekim Bekir Durmuş, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Özlem Ayaz ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı’nın katıldığı ziyarette, Kadıköy Belediyesi’ne ulaşım desteği nedeniyle plaket verildi. Aykurt Nuhoğlu, işbirliğinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Asıl bizim sizlere teşekkür etmemiz gerekir” dedi.

fizik tedavi için ulaşım

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kadıköy’de halk otobüsü tramvay yoluna girdi!

Kadıköy’de direksiyonu kilitlendiği öne sürülen İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı özel halk otobüsü kaza yaptı. Kaza saat 10.00 sıralarında ...