Kadıköylülerden Adalar’a temizlik çıkarması…

Heybeliada Anadolu Lisesi öğrencileri, Kadıköy gönüllülerinin geniş katılımıyla Çam Limanı’nda “Temizliğe davet var” projesini hayata geçirdi. Okulların kapanmasına sayılı günler kala Adalar sahilleri, her yaş grubundan bilinçli çevrecilerin kampanyası ile temizlendi.

Heybeliada Anadolu Lisesi Müdürü Ali Tekin Ataşı başkanlığında, Coğrafya Öğretmeni Seda İnanöz koordinatörlüğünde Dünya Çevre Günü’nde hayata geçirilen anlamlı çalışma, yediden yetmişe büyük ilgi gördü. Kadıköy Belediyesi Suadiye Gönüllüleri’nin tam kadro katıldığı temizlik çalışmasında yetişkinler, öğrenciler ile birlikte sahillerdeki atıkları topladı.

TEMA Vakfı’nın da destek verdiği etkinlikte öğrenciler, sosyal sorumluluk projesini hayata geçirebilmenin mutluluğunu yaşadı. Etkinlik sonunda katılımcılara teşekkür belgesi takdim edildi.

TEMİZLİĞİ HOR GÖREN, GELECEĞİ ZOR GÖRÜR…

Heybeliada Anadolu Lisesi Müdürü Ali Tekin Ataşı, projeye destek veren kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkür etti. “Temizliği hor gören, geleceği zor görür” sloganı ise, etkinliği özetleyen anlamlı slogan olarak öne çıktı.

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Plak Günleri

Kadıköy’de Plak Günleri

Kadıköy Belediyesi’nin üçüncü kez düzenlediği Kadıköy Plak Günleri’nde plaklar, bu yıl Türk müziğinin en önemli seslerinden biri olan ...