Ressam Sedef Demirci, Berrin Kerpiç Sanat Atölyesi’nde…

2

Berrin Kerpiç Sanat Atölyesi, ressam Sedef Demirci Tuksal’ın resim sergisi ile Nişantaşı Akkavak Sokak’ta sanat hayatına “Merhaba” dedi.

Açılışına sanat dünyasından birçok ünlü ismin de katıldığı kokteylin en renkli siması, sanatçı Ayla Algan’dı. Önümüzdeki dönemde atölyede drama dersleri de vereceğini açıklayan Algan, sergiye katılmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

Mozaik, ebru ve yağlı boya dersleri…

Atölyede ressam Sedef Demirci Tuksal’ın mozaik, ebru ve yağlı boya derslerinin yanı sıra drama derslerinin de verileceğini belirten Atölye Kurucusu Berrin Kerpiç; önümüzdeki günlerde heykel ve yağlı boya sergilerine de evsahipliği yapacaklarını belirtti.

Sanatı seven ve sanata değer veren herkesi atölyelerinde görmekten memnunluk duyacaklarını söyleyen Kerpiç, atölye dersleri haricinde sanatsal workshoplar da düzenleyeceklerini belirterek; “Atölyemizin her aktivitesinde özellikle Kadıköylüleri görmek istiyoruz. Çünkü İstanbul’un en sanatsal ilçelerinin başında Kadıköy geliyor”  dedi.

Ressam Sedef Demirci Tuksal’ın resim sergisi, 19 Aralık’a kadar gezilebilir.

1

 

sporvitrini

Hakkında Ceyhun Diribaş

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Anadolu Yakası, Godot’yu bekliyor

Samuel Beckett’in dünyaca ünlü “Godot’yu Beklerken” oyununun Amerikalı yazar Dave Hanson’ın kaleminden çıkan yepyeni uyarlaması, Newyork ve Londra’da gördüğü ilginin ardından ilk ...