Kadıköy’e “Yatay Dönme Dolap Otopark”…

Dar alanlarda daha fazla aracın parklanmasına imkân sağlayan sistemlere bir yenisini daha ekleyen İSPARK, otopark sıkıntısının yaşandığı ve kapasitenin yetersiz olduğu otoparklarında “Yatay Dönme Dolap Katlı Otopark”ları hayata geçiriyor. Otoparklarda 12 araçlık kapasite artıran sistem, ilk olarak Kadıköy Açık Otoparkı’nda hizmet vermeye başladı.

6 ARAÇ AYNI ANDA PARK EDEBİLİYOR…

Daha seri araç park etme ve çıkış yapabilme özelliklerine sahip olan teknolojik otopark, 45 saniyede 6 aracın aynı anda parklanabilme ve araç verebilme avantajına sahip bulunuyor.

TEKNOLOJİK SİSTEMLERLE OTOPARK KAPASİTESİ 10 BİN ARTIRILDI…

Trafiğin yoğun olduğu noktalarda, mekanik ve otomatik sistemlerin hayata geçmesiyle birlikte otoparkların kapasitesi 10 bin artırıldı. 75 bin araç kapasitesi ile kentte hizmet veren İSPARK, sürücülerin daha kısa zamanda araçlarını park edebilmesi, zaman kaybı ve yer bulma stresinden uzak kalması amacıyla teknolojik sistemleri hayata geçirmeye devam edecek.

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kadıköy Sahaf Günleri başladı

Kadıköy Belediyesi ve Beyoğlu Sahaflar Derneği işbirliğiyle Kadıköy Sahaf Günleri, kitap severlerin yoğun ilgisiyle devam ediyor. Ali Suavi ...