Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Kadıköy’e doğanın sürprizi; beyaz bulut çöktü!

Kadıköy, tüm İstanbul ile birlikte yoğun sise teslim oldu. Özellikle sahillerde ve denize yakın kesimlerde gün boyu etkili olan aşırı sis, hem günlük hayatta zorlukları hem de keyifli anları beraberinde getirdi.

Kadıköy Life Dergisi objektiflerine yansıyan karelerde sisin etkisi dikkat çekiyor. Vapur seferlerinin iptal olmasına neden olan hava koşulları, ana arterlerde trafik akışını da yavaşlattı. Hayvanlar da sis karşısında oldukça şaşkındı.

FOTOĞRAF MERAKLILARINA GÜN DOĞDU…

Her ne kadar net görüntüler elde edilemese de, olması gerektiği gibi puslu kareleri ölümsüzleştirmek isteyen fotoğraf sanatçıları sahillere akın etti. Kadıköy Life Dergisi de özel çekimlerini Kurbağalıdere, Yoğurtçu Parkı, Moda sahili ve Caddebostan’da gerçekleştirdi. Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi için Türkiye genelinden Kadıköy’e gelen taraftarlar da yoğun sis karşısında şaşkındı.


sporvitrini

Hakkında Adem Giden

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Evde temizlik hizmeti

Kadıköy Belediyesi’nden Evde Temizlik Hizmeti

Kadıköy Belediyesi; engelli, yaşlı veya kronik sağlık sorunu olan ilçe sakinleri için Evde Temizlik Hizmeti başlattı. Kadıköylülerin ücretsiz ...