Kadıköy’de yerel seçim heyecanı…

Kadıköy, sabah saatlerini seçim heyecanıyla karşıladı. Oy kullanmak üzere okulların yolunu tutan vatandaşlar bir hayli yoğunluk oluştururken, Kadıköy cadde ve sokaklarından ilginç görüntüler yansıdı.

Kadıköy Life, 30 Mart yerel seçim atmosferini görüntüledi. Öğle saatlerine kadar birçok sandıkta oyların yarısından fazlasının kullanıldığı ve vatandaşların seçimlere ilgi gösterdiği gözlemlenirken, gerçek katılım sayısı ise oy sayımlarının tamamlanması ile ortaya çıkacak.

YOLLARDA İN CİN TOP OYNUYOR…

Kadıköylüler, Pazar gününde oy kullanma işlemi için evlerine kapanınca cadde ve sokaklarda ilginç görüntüler ortaya çıktı. Araçlar apartman otoparklarına ve sokaklara park edilince, Kuşdili İSPARK alanı başta olmak üzere birçok otopark boş kaldı. Ana arterlerdeki yoğun trafik ise yerini sessizliğe bıraktı. Kadıköy, öğle saatlerinde terk edilmiş bir şehri andırdı. Vatandaşların oylarını kullandıktan sonra genel olarak evlerine geri dönmesi ve Pazar tatilini aile ortamında geçirmesi dikkat çekiyor.

KADIKÖY LIFE, SEÇİMİN NABZINI TUTUYOR…

Oy kullanma işlemlerinin sona ermesinin ardından sandıkların açılmasıyla birlikte Anadolu Yakası’nın incisi Kadıköy’de oyların dağılım oranları, www.kadikoylife.com resmi portalı üzerinden yayınlanacak.

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kadıköy’de halk otobüsü tramvay yoluna girdi!

Kadıköy’de direksiyonu kilitlendiği öne sürülen İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı özel halk otobüsü kaza yaptı. Kaza saat 10.00 sıralarında ...