Kadıköy’de “Yazlık Sinema” nostaljisi…

Kadıköy Belediyesi, sıcak yaz akşamlarında Kadıköylüleri açık havada “Yazlık Sinema” keyfi ile buluşturuyor. Kışın sinema salonlarında kapalı gişe izlenen sinema filmleri,  bu yaz açık havada yıldızlar altında izlenebilecek.

Kadıköy Belediyesi tarafından ilk kez gerçekleştirilecek olan “Yazlık Sinema” etkinliği, 8 sinema filmi ve 2 belgesel gösterimi ile Kadıköy’deki  parklarda 05-20 Temmuz 2014 tarihleri arasında gösterilecek.

Yazlık Sinema’da 2013 yılında vizyona giren “Benim Dünyam”, 2010 yılında vizyona giren “Dersimiz Atatürk”, 2013 yılında vizyona giren “Mutlu Aile Defteri”, 2009 yılında vizyona giren “Başka Dilde Aşk”, 2012 yılında vizyona giren “Entel Köy Efe Köye Karşı”, 2012 yılında vizyona giren “Uzun Hikaye”, 2013 yılında vizyona giren “Romantik Komedi 2”, 2014 yılında vizyona giren “Sürgün İnek” filmleri, “Cennetin Düşüşü” belgeseli ve “Anadolu’nun Kayıp Şarkıları” müzikal belgeseli,   ayrı parkta 16 gün süreyle her akşam saat 21.30’da  gösterilecek.

Tüm sinema filmleri ve belgesel gösterimleri, 16 gün boyunca Kadıköy’deki parklarda ücretsiz olarak izlenebilecek.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İDEA Kadıköy’de denize nazır çalışma

Kadıköy Belediyesi, farklı meslek gruplarından olan, serbest çalışan veya ofisi olmayanlar ile öğrencilerin mekan arayışına çözüm olarak, ortak ...