Kadıköy’de yazlık sinema keyfi…

Yeni dönemde sıradışı çalışmalarıyla gündeme gelen AK Parti Kadıköy İlçe Başkanlığı, seçimin en renkli adaylarından 1. Bölge Milletvekili Adayı Faik Işık’ın desteklediği bir organizasyonla, “Yıldızların Altında Sinema Keyfi” adıyla düzenlenen etkinlik kapsamında Kadıköylülere yazlık sinema keyfi yaşattı.

Caddebostan sahilinde düzenlenen açık hava sinemasında “Yılanların Öcü” filmi, siyah-beyaz nostaljik bir formatta gösterildi. Binlerce Kadıköylünün bulunduğu noktada kurulan sinema büyük ilgi gördü; gösterimin sonunda hayli beğeni alarak uzun süre alkışlandı.

“KADIKÖY’DE FARKLI BİR SİYARET TARZI ORTAYA KOYACAĞIZ…”

Kadıköylülerin beğenisini toplayan etkinlikte AK Parti Kadıköy İlçe Başkanı İsa Mesih Şahin; yazlık sinemaların unutulmaya başladığı bir dönemde ilçe sakinlerine bu keyfi yaşatmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, Kadıköy’de farklı bir siyaset tarzı ortaya koyacaklarını ifade etti.

“BİZ BİRLİKTE TÜRKİYE’YİZ…”

AK Parti 1. Bölge Milletvekili adayı Faik Işık ise, Kadıköylülere bu etkinliği vizyondaki filmlerle birlikte sunmaya devam edeceklerini belirterek, “Biz birlikte Türkiye’yiz” sloganına dikkat çekti ve “Önümüzdeki süreçte Kadıköylülerle birlikte renkli çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz” mesajını verdi.

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İDEA Kadıköy’de denize nazır çalışma

Kadıköy Belediyesi, farklı meslek gruplarından olan, serbest çalışan veya ofisi olmayanlar ile öğrencilerin mekan arayışına çözüm olarak, ortak ...