Kadıköy’de Sevgi Postaneleri kuruldu…

Kadıköy Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında Kadıköylülerin sevdiklerine kart gönderebilmeleri için 5 ayrı noktaya “Sevgi Postaneleri” kuruyor.

Gelişen teknolojiye yenik düşen kart postalama nostaljisini yeniden yaşatmak, yeni nesillere kart postalama alışkanlığı kazandırmak isteyen Kadıköy Belediyesi’nin Sevgi Postaneleri, 07-15  Şubat 2014 tarihleri arasında açık kalacak.

5 AYRI NOKTADA 1 HAFTA SÜREYLE AÇIK KALACAK…

Üç yıldır Kadıköy’de çeşitli noktalara Sevgi Postaneleri kurup, ücretsiz kartpostal ve mektup zarfı hazırlayarak, hem yurtiçi hem de yurtdışına postalama ve ulaştırma hizmeti yapan Kadıköy Belediyesi, bu yıl da postaneleri hazırladı. Kadıköy Süreyya Operası, Kozyatağı Kültür Merkezi (Kozzy), Caddebostan Kültür Merkezi, Kadıköy Belediyesi Binası ile Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal Kazım Kulan Çarşısı önünde kurulan Sevgi Postaneleri, bir hafta süreyle açık kalacak.

SEVGİ POSTANELERİ’NE YOĞUN İLGİ VAR…

Önceki yıllarda Sevgi Postaneleri’nin yoğun ilgi gördüğünü, Kadıköylülerin geçen yıl 10 bin adet kartpostal postaladığını kaydeden Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, Kadıköylüleri bir hafta süreyle açık kalacak postanelerden kart postalamaya davet etti. 

sporvitrini

Hakkında İrem Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Veysi Akay

Kadıköylü Veysi Akay, milletvekili adaylığına aday oldu

AKAY Kolejleri kurucusu Kadıköylü Veysi Akay, Ak Parti İstanbul 1. Bölge’den aday adaylığını ilk açıklayan isim oldu. Aynı ...