Kadıköy’de okullar eğitime hazır…

Kadıköy Belediyesi, öğrencilerin daha sağlıklı ve temiz bir ortamda eğitimlerini sürdürmeleri için yaz dönemi boyunca okullardan gelen talep doğrultusunda 58 okulun tamirat, tadilat, bakım ve onarım işlerini yaptı.

Kadıköy Belediyesi, 2015-2016 Eğitim ve Öğretim Yılı başlamadan ilçedeki 58 okulun seramik yenilenmesi, elektrik tesisatı, iç ve dış cephe boyaması, mekanik tesisat yenilemesi, bahçe duvarlarının boyanması, döşeme tamiratı, pvc kaplama, bahçe duvarına çit yapılması, konferans salonu, çatı kaplama gibi birçok onarım ve tadilat işlemlerini yaptı.

NUHOĞLU: HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIZ…

Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu, “Belediye olarak okullarımıza her türlü desteği sunmaya hazırız” dedi. Yeni eğitim ve öğretim yılının tüm öğrencilere başarı ve mutluluk getirmesini dileyen Nuhoğlu; çocuklara, gençlere yönelik kültürel ve sanatsal atölye çalışmalarına, spor alanlarına yönelik birçok proje çalışması içinde olduklarını da söyledi.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Veysi Akay

Kadıköylü Veysi Akay, milletvekili adaylığına aday oldu

AKAY Kolejleri kurucusu Kadıköylü Veysi Akay, Ak Parti İstanbul 1. Bölge’den aday adaylığını ilk açıklayan isim oldu. Aynı ...