Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Kadıköy’de motosiklet kazası

Kadıköy’de motosiklet ile trafik kazası geçiren İstanbul Aydın Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İşletme Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Fırat Bayır, hayata gözlerini yumdu.

Alınan bilgiye göre, Kadıköy Bağdat Caddesi’nde geçtiğimiz akşam kurucusu olduğu eğitim danışmanlık merkezinden motosikletiyle yola çıkan Fırat Bayır, Fenerbahçe mevkiinde aynı yöne giden taksiyle çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle aracıyla yola savrulan Bayır, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı; hastanede yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

ÜNİVERSİTEDE TÖREN DÜZENLENECEK…

Yrd. Doç. Fıray Bayır için görev yaptığı İstanbul Aydın Üniversitesi’nde yarın bir tören gerçekleştirileceği ve cenazesinin öğle saatlerinde Beylikdüzü Fatih Sultan Mehmet Camisi’nde kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verileceği öğrenildi.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Evde temizlik hizmeti

Kadıköy Belediyesi’nden Evde Temizlik Hizmeti

Kadıköy Belediyesi; engelli, yaşlı veya kronik sağlık sorunu olan ilçe sakinleri için Evde Temizlik Hizmeti başlattı. Kadıköylülerin ücretsiz ...