Kadıköy’de kanlı hesaplaşma…

Kadıköy’de alacak verecek meselesi nedeniyle iki esnaf arasında çıkan kavgada bir kişi silahla yaralandı. Ambulansın geç kaldığını belirten yaralı yakınları tepki gösterirken, bir çevre sakini ise ambulansın gecikmesini kurulan semt pazarına bağladı.

Mobilya mağazası sahibi Kadir Kılıç, yine aynı sokak içerisinde bulunan bir başka esnafla tartıştı. Tartışma bir anda silahlı kavgaya dönüştü. Kavgada Kadir Kılıç’ı silahla vuran saldırgan, olay yerinden kaçtı. Vücuduna kurşunlar isabet eden Kılıç ise kanlar içerisinde sokak ortasında yere yığıldı.

ÇEVREDEKİLER YARDIMA KOŞTU…

Kadir Kılıç’ın yardımına önce sokaktaki vatandaşlar koştu. Vatandaşlar bir taraftan Kılıç’a müdahale ederken, diğer taraftan da ambulans çağırdı. Bir yakını ise acılar içinde kıvranan yaralının elini tutarak moral vermeye çalıştı. Geçen dakikaların ardından ambulansın gelmediğini belirten yaralı yakınları tepki gösterdi. “Ben taksi ile geldim. Ambulans nerde kaldı” şeklinde tepki gösteren Kılıç’ın yakını, polisten yardım istedi. Çevredeki vatandaşlardan biri de, “Ambulans gelmedi. 20 dakikayı geçti” diye konuştu. Bir başka vatandaş da “Semt pazarı var. Yolun içinde olduğu için şaşırmış olabilir. 20 dakikayı geçti” dedi.

SAĞLIK OCAĞINDAN GELDİLER…

Bu bekleyiş sürerken, sokağa yakın bir noktada bulunan sağlık ocağının görevlileri ise olay yerine yürüyerek geldi. Sağlık görevlileri Kadir Kılıç’a ilk müdahaleyi yaptıktan bir süre sonra ambulans olay yerine ulaştı. Yaralıya müdahale etmeye başlayan sağlık görevlilerine Kadir Kılıç’ın yakını, “Sonunda geldiniz. Allah razı olsun” ifadesini kullandı.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Veysi Akay

Kadıköylü Veysi Akay, milletvekili adaylığına aday oldu

AKAY Kolejleri kurucusu Kadıköylü Veysi Akay, Ak Parti İstanbul 1. Bölge’den aday adaylığını ilk açıklayan isim oldu. Aynı ...