Kadıköy’de elektrik kesintisi….

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.’den yapılan açıklamaya göre, Kadıköy’de 6 Ocak Çarşamba ve 7 Ocak Perşembe günü planlı bakım ve onarım çalışması gerçekleştirilecek.

Buna göre, 6 Ocak tarihinde 10.00-13.00 saatleri arasında Dumlupınar Mahallesi Bahçem Sokak ve Merdivenköy Mahallesi Yumurtacı Abdibey Caddesi’nde; 13.30-16.30 saatleri arasında ise Fenerbahçe Mahallesi Fener Kalamış Caddesi, Münir Nurettin Selçuk Caddesi ve Basri Dirimlili Çıkmazı’nda planlı bakım ve onarım çalışması gerçekleştirilecek.

7 Ocak tarihinde ise 10.00-13.00 saatleri arasında Merdivenköy Mahallesi Yumurtacı Abdibey Caddesi’nde; 13.30-16.30 saatleri arasında Fenerbahçe Mahallesi İğrip, Dalyan Aralığı, Gülizar, Fuatpaşa, Fener Kalamış, Gazi Mehmetçik, Konuralp ve Kızıltuğ sokak/caddelerinde planlı bakım ve onarım çalışması gerçekleştirilecek.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

felsefe seminerleri

Kadıköy’de çocuklara özel felsefe seminerleri

Kadıköy Belediyesi, geçtiğimiz yıl Caddebostan Kültür Merkezi’nde başlattığı felsefe seminerlerini ilçenin farklı kültür merkezleri ve atölyelerine taşıdı. Belediyenin üniversitelerle işbirliği halinde düzenlediği yetişkinler ...