Kadıköy’de elektrik kesintisi…

Kadıköy, son yılların en sık elektrik kesintileri ile karşı karşıya… Jeneratörü ile önlem alan esnaf ve vatandaşlar kesintilerden etkilenmese de, yeterli donanımı olmayan Kadıköylüler için kesintiler adeta işkenceye dönüştü.

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.’den yapılan açıklamada, yıllık trafo bakım çalışmaları nedeniyle Kadıköy’de elektrik kesintisi uygulanacak yerler şu şekilde duyuruldu:

02 TEMMUZ ÇARŞAMBA…

09.00-13.30 saatleri arasında yıllık trafo bakım çalışması nedeniyle E-5 1. Ordu Karşısı Avrasya Şantiye, Fahrettin Kerim Gökay ve Tütüncü Mehmet Efendi Caddelerine, Dilsiz – Demirci Faik – 13 Mart Şehitleri – Celal – Ebru – Nadir Ağa Sokaklara, Mustafa Mazhar Bey Caddesi, Yıldıray – Atalay – Evsan – İzzet Beltan – Mustafa Kaya Sokaklara, Şair Arşi Caddesi ve Ata Çıkmazı Sokaklarına, Erenköy Mahallesi Cami Sokak ve civarına, Türk Telekom, Caddebostan Mahallesi, Kültür Merkezi, Bağdat Caddesi, Acıbadem Polikinliği, Cemil Topuzlu Caddesi, Ekinciler Kooperatifi ile 09.00-17.00 saatleri arasında işletme çalışması nedeniyle Fenerbahçe Mahallesi Dr. Faruk Ayanoğlu, Ahmet Mithat Efendi Caddelerine ve Eflatun – Egemen – Erguvan – Ali Fuat Başğil Sokaklarına elektrik verilemeyecek.

03 TEMMUZ PERŞEMBE…

09.00-13.30 saatleri arasında yıllık trafo bakım çalışması nedeniyle Kozyatağı Mahallesi, Şaşmaz Plaza ve civarı, Değirmen – Güven Sokaklara, Yol Bulanlar Plaza ve civarı, Herti Plaza, Güven Sokak – E-5 Yan Yol, Tüv Türk Binası, Hızırbey, Kasrı Ali Caddelerine, Ara ve 10. Sevim Sokaklarına elektrik verilemeyecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Osman Erbil

Osman Erbil’den Konut-İş Sendikası’na ziyaret

Vatan Partisi Kadıköy Belediye Başkan Adayı Osman Erbil, çalışanların temsilcileriyle görüşmelere devam ediyor. Erbil, Konut-İş Sendikası Genel Başkanı ...