Kadıköy’de elektrik kesintisi…

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ’den yapılan açıklamaya göre, 08 Nisan Salı günü Kadıköy ve Büyükada’da elektrik kesintisi uygulanacak.

Kadıköy’de, 08 Nisan Salı günü 03.00-03.30 saatlerinde Eğitim Mahallesi Atatürk Fen Lisesi ve civarı, Fahrettin Kerim Gökay Caddesi, Marmara Üniversitesi ve Acıbadem Doğuş Üniversitesi, Taşocakları, Pomak ve İkbaliye Sokak civarı, Hızırbey İETT Garajı civarı, Dumlupınar Mahallesi, Volkan ve Bahtlı sokaklar, Dr. Erkin Caddesi, Özel Göztepe Hastanesi ve Mehmet Beyazıt Lisesi civarı elektrik alamayacak.

Büyükada’da ise, 08 Nisan Salı günü 09.00-13.30 saatleri arasında Çınar ve Altınordu Caddeleri, Belediye Başkanlığı Binası, Zağnospaşa ve Donanma Sokak civarına, İSKİ Pompa İstasyonu, Kumsal Caddesi, Deniz Kulübü, Panjur, Konak, Alpaslan, Malülgazi, Selvili Cami ve Büyük Şakirpaşa Sokaklar ile civarına elektrik verilemeyecek.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İKSV’den Kadıköy Belediyesi’ne plaket

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından bu yıl 46’ıncısı düzenlenen İstanbul Müzik Festivali’ne desteklerinden dolayı Kadıköy Belediyesi’ne plaket ...