Kadıköy’de dehşet!..

8 ay önce anne ve babasını yaralayan Kaan Yardım, bugün dehşet saçtı. Annesi Gönül Yardım’ı defalarca bıçaklayarak öldüren Kaan Yardım, emniyet güçleri tarafından gözaltına alındı.

Olay, Kadıköy Göztepe Birinci Ortabayır Sokak’ta bulunan binadaki dairede meydana geldi. Edinilen bilgiye göre 35 yaşındaki Kaan Yardım, annesi Gönül Yardım’ı defalarca bıçaklayarak öldürdü. Olay sırasında evde baba Mehmet Yardım da vardı. Polis, olay yerine gelerek Kaan Yardım’ı gözaltına aldı.

8 AY ÖNCE DE YARALAMIŞTI

Kaan Yardım, geçtiğimiz 29 Nisan’da da dehşet saçmıştı. Aynı evde yaşadığı annesi Gönül Yardım’ı boğazından, babası Mehmet Yardım’ı kulak, boğaz ve göğüs altından yaralayan Kaan Yardım, komşuların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis tarafından gözaltına alınmıştı. Kaan Yardım’ın İzmir ‘de yaşadığı, eşinden boşandıktan sonra anne ve babasının yanına yerleştiği, bir süredir de bunalımda olduğu öne sürülmüştü.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kadıköy Sahaf Günleri başladı

Kadıköy Belediyesi ve Beyoğlu Sahaflar Derneği işbirliğiyle Kadıköy Sahaf Günleri, kitap severlerin yoğun ilgisiyle devam ediyor. Ali Suavi ...