Kadıköy’de 23 Nisan kutlamaları…

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, yurt genelinde düzenlenen etkinlikler ve şenliklerle kutlanıyor. Ulusal egemenliğimizin simgesi olan 23 Nisan kutlamaları kapsamında, Kadıköy İskele Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na “Çelenk Koyma Töreni” gerçekleştirildi.

“SOĞUK” 23 NİSAN…

Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu, Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi, siyasi parti temsilcileri ve birçok sivil toplum kuruluşunun katılım gösterdiği törende, havanın oldukça soğuk olmasına rağmen çocukların coşkusu ve gülen yüzleri görülmeye değerdi.

ÖZGÜRLÜK PARKI’NDA ÇOCUK ŞENLİĞİ…

Her yıl Kadıköy’de çeşitli etkinliklerle kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, bu yıl da coşkuyla kutlanıyor. Çocukların bayramını 7 ayrı etkinlikle kutlayan Kadıköy Belediyesi, 24 Nisan Cuma günü Özgürlük Parkı’nda Çocuk Şenliği’ne ev sahipliği yapacak. Şenlik süresince saat 13.00 ile 18.00 arasında kurulacak sahnede  DJ performans eşliğinde interaktif  yarışmalar ve oyunlar oynatılacak.

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kadıköy’de halk otobüsü tramvay yoluna girdi!

Kadıköy’de direksiyonu kilitlendiği öne sürülen İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı özel halk otobüsü kaza yaptı. Kaza saat 10.00 sıralarında ...