Anadolu Yakası yılbaşına gün sayıyor…

2015 yılını karşılamaya sadece iki hafta kaldı. Anadolu Yakası’nda sokak ve caddelerin ışıl ışıl aydınlanmaya başladığı bugünlerde, Kadıköy’de Moda Deniz Kulübü’nün devasa çam ağacı, bölgenin çarpıcı yeni yıl objesi olarak dikkat çekmeye başladı.

Kadıköy Belediyesi’nin Bağdat Caddesi’ni boydan boya süslemesinin yanı sıra birçok otel ve restoran, kendi imkanlarıyla yeni yıl coşkusuna katkı sağlıyor. Küçükyalı, Kartal ve Pendik sahillerinde de 2015’i karşılama hazırlıkları hız kazandı.

MEKANLARDA YILBAŞI HEYECANI…

Aralık ayının son günlerine doğru eğlencenin merkezi Kadıköy’de mekanları, yılbaşı heyecanı ve telaşı sardı. Birbirinden farklı müzikli programlar ve geceye özel menü seçenekleri sunmaya çalışan mekan yöneticilerinin birçoğu hazırlıklarını tamamladı. Yılbaşı süslemeleri ise, ışıklandırma ve eğlence gereçleri satışı gerçekleştiren işletmelere önemli gelir sağladı.

YENİ YILA ÇAM AĞACIYLA GİRECEKLER…

Modalılar, yeni yılı Moda Deniz Kulübü’nde yüksekliği 10 metreye yaklaşan çam ağacı ile karşılayacak. Kulübün kendi bütçesinden hazırladığı çam ağacı, ilgi görmeye başladı.

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Türkan Saylan ölümünün 9.yılında Maltepe’de anıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, ölümünün 9. yılında Maltepe’de, adını taşıyan kültür ...