Kadıköy yıkılıyor: Kornaya basmayan Cimbomlu olsun!

Fenerbahçe, bu akşam Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda Çaykur Rizespor’u ağırlamaya hazırlanıyor. Süper Lig’de rakiplerine büyük puan farkı atan sarı-lacivertli takımın şampiyonluğunu ilan etmeye hazırlandığı karşılaşma öncesi Kadıköy’de yer yerinden oynuyor.

Türkiye’nin dört bir yanından Kadıköy’e akın eden taraftarlar, adeta zafer çığlıkları atıyor. Kadıköy sokaklarında sarı-lacivert şölen yaşanırken, araç sürücülerini ara sokaklarda taraftarların sürprizleri bekliyor.

KORNA ÇALMAYANIN VAY HALİNE!..

Çılgın taraftarların sokak nöbeti başladı. Gruplar halinde ara sokaklara dağılan taraftarlar, araç sürücülerini “Kornaya basmayan Cimbomlu olsun” diyerek karşılıyor. Hangi takımın taraftarları olursa olsun sürücüler ise, karşılarında gördükleri kalabalığın isteğini geri çeviremeyerek eğlenceye katılıyor. Şükrü Saracoğlu Stadyumu çevresindeki kalabalığın sayısı ise her geçen dakika artıyor.

1 MİLYON TARAFTAR GELEBİLİR!

Kadıköy’e bu akşam saatlerinde ayak basan taraftar sayısının 1 milyona ulaşabileceği tahmin ediliyor. Emniyet yetkilileri ise karşılaşma öncesi yoğun güvenlik önlemleri aldı. Tüm Türkiye’nin dikkatini Kadıköy’e çevirdiği saatlerde Kadıköy Life, atmosferin nabzını tutuyor.

Taraftarların coşkusu, Şükrü Saracoğlu Stadı’na çıkan ara sokaklara kadar taştı…

Şu saatlerde aracınızla Kadıköy’e girdiyseniz, isteseniz de istemeseniz de “Fenerbahçeli”siniz… Çılgın taraftarların “Kornaya basmayan Cimbomlu olsun” sloganları ile birlikte şoförler, taraftarların isteğini yerine getiriyor…

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

“Genç Gelecek Yaz Okulu” başladı

Sancaktepe’ nin yükselen gençlik merkezi Genç Gelecek, 24 kulüp 70 farklı branşta gençlere eğitim veriyor. Gençlik Merkezleri’nde gençler ...