Kadıköy yeni yıla hazır…

Yeni yılın coşkusu ve neşesi Kadıköy’e erken geldi. Kadıköy Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da ilçenin karakteristik noktalarını yılbaşı süslemeleriyle donattı.

Bağdat Caddesi, Bahariye Caddesi, Boğa Heykeli, Halitağa Caddesi, Tarihi Çarşı gibi Kadıköy’ün en kalabalık cadde ve meydanları, renkli süslemeler ve yılbaşı temalı heykellerle etrafa ışık saçıyor. Yeni yıl süslemelerine Kadıköylülerin ilgisi ise büyük. 2016 yılının mutluluğunu erkenden yaşamak isteyen Kadıköylüler, dev ışıklı yılbaşı heykellerin ve süslemelerin önünde fotoğraf çektiriyor.

KADIKÖY SOKAKLARINDA MÜZİK VAR…

Kadıköy Belediyesi, tüm ilçede yeni yılın coşkusunu yaşatmak için müzik programı da hazırladı. Bu kapsamda “Yılbaşı Bandosu”, 22-31 Aralık tarihleri arasında Kadıköy’deki 21 mahallenin birçok sokağında yeni yıl ezgilerini çalacak. Yılbaşı Bandosu’nun etkinlik programı ise şu şekilde:

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

felsefe seminerleri

Kadıköy’de çocuklara özel felsefe seminerleri

Kadıköy Belediyesi, geçtiğimiz yıl Caddebostan Kültür Merkezi’nde başlattığı felsefe seminerlerini ilçenin farklı kültür merkezleri ve atölyelerine taşıdı. Belediyenin üniversitelerle işbirliği halinde düzenlediği yetişkinler için felsefe ...