Kadıköy Plak Günleri

Kadıköy Plak Günleri başlıyor

Kadıköy Belediyesi’nin bu sene ilk kez düzenlediği Kadıköy Plak Günleri, bir diğer adıyla “PlaKadıköy”, 24-25 Eylül tarihlerinde İstanbul’un önemli plakçılarını ve plak koleksiyoncularını bir araya getirecek.

Kadıköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde gerçekleşecek etkinlikte, satış stantlarının yanı sıra değiş-tokuş yapılabilecek alanlar da yer alacak. Murat Meriç, Cemal Ünlü, Mehmet Tez, Güven Erkin Erkal ve Murat Beşer’in katılacağı söyleşilerle birlikte plak kültürüne dair okuma atölyelerinin de düzenleneceği Kadıköy Plak Günleri’ne Mete Avunduk ve Ozan Maral, DJ performanslarıyla renk katacak.

Kadıköy Plak Günleri

SANATÇILAR SAHNE ALACAK…

Akustik konserlere de yer verilecek etkinlik kapsamında Cenk Taner, Taner Öngür, Özge Fışkın, Cihan Mürtezaoğlu ve Nilipek, iki gün boyunca sahne alacak. Kadıköy Belediyesi’nin düzenlediği PlaKadıköy, her iki gün saat 13.00’de başlayacak ve akşam 22.00’ye kadar sürecek.

kadikoy-plak-gunleri-basliyor-4

Kadıköy Plak Günleri, bir diğer adıyla “PlaKadıköy”, 24-25 Eylül tarihlerinde İstanbul’un önemli plakçılarını ve plak koleksiyoncularını bir araya getirecek.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Veysi Akay

Kadıköylü Veysi Akay, milletvekili adaylığına aday oldu

AKAY Kolejleri kurucusu Kadıköylü Veysi Akay, Ak Parti İstanbul 1. Bölge’den aday adaylığını ilk açıklayan isim oldu. Aynı ...