KADIKÖY LIFE’DAN YENİ YIL ÖZEL SAYISI…

Kadıköy başta olmak üzere Anadolu Yakası’nın nabzını tutan Kadıköy Life Dergisi, “YENİ YIL ÖZEL SAYISI” yayınladı. 17 x 24 cm boyutlarında ve 68 sayfa olarak yayınlanan ek dergi 12.500 adet basıldı.

Bağdat Caddesi başta olmak üzere yeni yıl hazırlıkları, hediyelik fikirleri, yeme içme mekânlarının menüleri hakkında ayrıntılı bilgilerin yer aldığı dergi içeriğinde, uzmanların tavsiyelerine de yer verildi.

ENİS FOSFOROĞLU’NDAN MELİH ARAT’A…

DoubleTree by Hilton Moda, Divan Asia, Titanic, The Green Park ve Mercure Altunizade gibi Anadolu Yakası’nın yıldızlı otelleri ve restaurantlarının yılbaşı programlarının yer aldığı ek dergi içinde ayrıca; İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun Kadıköy Life’a özel yeni yıl mesajı, Enis Fosforoğlu ile yapılan röportaj, Melih Arat, Elif Korkmazel, Belgin Eryavuz, Gökçe Asena Altınbay ile Özgür Uysal’ın köşeyazılarına da yer verildi.

2014 YILI BURÇLAR İÇİN NELER GETİRECEK?

Dergi içeriğinde yer alan bir başka ilgi çekecek konu ise burçlar oldu. 2014 yılında burcunuz sizin için ne diyor? En şanslı burçlar hangisi? Yeni yıl Türkiye’ye neler getirecek? Büyük sürpizler ile geçeceği beklenen 2014 yılı için Ceylan Cenani’nin beklenti ve yorumları da ilgi çekecek konular içinde yer aldı.

DİJİTAL PLATFORMLAR VE SOSYAL MEDYA’DA YAYINLANACAK…

17 Aralık’tan itibaren Bağdat Caddesi başta olmak üzere, Kadıköy ve Anadolu Yakası’nın önemli merkezlerinde ÜCRETSİZ olarak dağıtılacak dergi, sosyal medya dışında dijital olarak www.b-publisher.com da yayınlanacak ve yaklaşık 60 bin adrese de mailing olarak gönderilecek.

Bir yorum

  1. Çok güzel bir sayı olmuş. http://www.b-publisher.com da okudum ve pek çok şey öğrendim. Tebrikler…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

yaşar kemal

Maltepe’de Yaşar Kemal coşkusu

Maltepe Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nin temeli, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun katıldığı muhteşem bir ...