Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Kadıköy Life, Göztepe’de satış rekoru kırıyor…

İstanbul’a 16 yıl boyunca belediye başkanı olarak hizmet veren Göztepeli Rıdvan Paşa’yı kapak konusu yapan Kadıköy Life Dergisi, Kasım & Aralık 2014 sayısı ile en büyük satış rakamına ulaştı.

“Göztepe’de Fail-i Malûm Bir Cinayet” başlığı ile yayınlanan dergi, 1899-1905 yılları arasında İstanbul Şehremini olan Rıdvan Paşa’nın nasıl ve neden öldürüldüğünün ayrıntılarını sayfalarına taşıdı.

AFİŞ YAPTIRDILAR…

Göztepe’nin önemli dergi satış noktalarından biri olan Barker Kırtasiye ile Rıdvan Paşa Sokak’ın girişindeki Fulya Gazete Bayi, Göztepeli sorumluluğu ile dergi kapağını kendi bütçelerinden afiş yaptırarak kapılarının önüne astı ve böylece, Kadıköy Life’ın daha fazla kitlelere ulaşmasına imkan sağlamış oldular. Her iki noktanın sahiplerine de bu anlamlı davranışlarından ötürü teşekkürü bir borç biliyoruz.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Evde temizlik hizmeti

Kadıköy Belediyesi’nden Evde Temizlik Hizmeti

Kadıköy Belediyesi; engelli, yaşlı veya kronik sağlık sorunu olan ilçe sakinleri için Evde Temizlik Hizmeti başlattı. Kadıköylülerin ücretsiz ...