Kadıköy Emniyeti yeni yılı çocuk yurdunda karşıladı…

Kamu düzeni çalışmaları ile birlikte sosyal faaliyetlerini etkin bir şekilde sürdüren Kadıköy İlçe Emniyet Müdürü Kenan Kurt ve personeli, mekanlarda yılbaşı eğlencelerinin doruğa çıktığı dakikalarda Semiha Şakir Çocuk Yuvası’na ziyarette bulundu. “Polis Abileri” ile doyasıya eğlenen çocukların gözlerindeki mutluluk, duygu dolu anların yaşanmasını da beraberinde getirdi.

“Polis Maskotu” eşliğinde oyunlar oynayan çocuklara Kadıköy İlçe Emniyet Müdürü Kenan Kurt ve ekibi de eşlik edince, Göztepe’de ortaya tadına doyum olmayan manzaralar çıktı. Hediyelerini alan ve misafirleri ile karşılıklı yemeklerini yiyen çocuklar, ziyaretten büyük memnuniyet duydu. Günün en güzel hediyesi ise Türk Bayrağı oldu.

HAYATIN HER ALANINDA POLİS…

Çoğu kez kamusal düzeni sağlama çalışmaları ile gündeme gelen emniyet çalışanlarının toplumsal imajına önemli katkı sağlayan Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü, sosyal projelerini aralıksız sürdürüyor. Sürpriz ziyaretlerden geriye kalan fotoğraf kareleri ise, toplumsal kaynaşma adına büyük anlam içeriyor.

sporvitrini

Hakkında Adem Giden

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

12 yıldız

Kadıköy’e 12 yıldız

Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel İdareler Meclisi’nin Yıllık Koordinasyon Toplantısı ve 12 Yıldız Şehri Sertifika Töreni, Fransa’nın Strazburg ...