Kadıköy dolmuşunda can pazarı!..

Dolmuş alev aldı, Kadıköy faciadan döndü. Bostancı – Kadıköy seferini yapan dolmuş, Altıyol Boğa Heykeli’ne metreler kala yanmaya başladı. İtfaiyenin zamanında müdahalesi ile olası facia önlenirken yolcular büyük paniğe kapıldı.

İddialara göre pedalı takılı kalarak kendi kendine gaz veren araç kısa süre içerisinde ısınarak alev aldı. Çevre esnafının itfaiye ekiplerine haber vermesiyle alevlerin dolmuşu sarması önlendi.

İTFAİYE AMİRLİĞİNE METRELER KALA…

Yangının, Bölge İtfaiye Amirliği binasına metrelerce yakında gerçekleşmesi, şans olarak nitelendirildi. İtfaiye ekiplerinin kısa sürede müdahalesinin ardından araç, hizmet dışı oldu. Yangın nedeniyle Söğütlüçeşme Caddesi, Bağdat Caddesi ve minibüs caddesi olarak bilinen Fahrettin Kerim Gökay Caddesi üzerinde yüzlerce metre araç kuyruğu meydana geldi. Kadıköy’ün ana arterlerinde trafik akışı en az yarım saat durdu, aksadı.

KADIKÖY ESNAFI: UCUZ ATLATTIK…

Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde birebir panik anlarını yaşayan kuyumcu dükkanı işletmecisi Can Akyol ve yardımcısı Emre Beder, araç sürücüsü ve yolcuların yangından zarar görmemelerinin teselli kaynağı olduğuna dikkat çekerek olayın ucuz atlatıldığını belirtti.

Emre Beder, Can Akyol.

 

 

sporvitrini

Hakkında Adem Giden

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

banka soygunu

Kartal’da banka soygunu

Kartal’da bir banka şubesi, silahlı bir kişi tarafından soyuldu. Atalar Mahallesi Üsküdar Caddesi’ndeki banka şubesine gelen ve başında ...