Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Aman dikkat! 100 km. hızla fırtına geliyor…

Anadolu Yakası son yılların en şiddetli lodos fırtınasıyla karşı karşıya! Akdeniz üzerinden kuvvetli basınç ile Marmara Bölgesi’ne yaklaşan fırtınanın hızının 100 km.’yi bulacağı açıklandı. Adalar’a seferler 3 gün durduruldu.

Salı gününe kadar etkili olması beklenen fırtına nedeniyle hava ulaşımında da aksamalar başladı. Türk Hava Yolları, cumartesi günü iç ve dış hatlarda gerçekleştireceği 103 seferini iptal etti.

ÇOK DİKKATLİ OLUN!..

Özellikle Kadıköy, Bakırköy ve Zeytinburnu gibi deniz kenarındaki semtlerin fırtınadan daha fazla etkilenmesi bekleniyor. İstanbul genelinde özellikle pazartesi günü şiddetli sağanak yağmur geçişleri nedeniyle yaşanabilecek olumsuzluklar nedeniyle vatandaşların dikkatli olunması isteniyor.

sporvitrini

Hakkında Adem Giden

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

15 Temmuz Şehitler Meydanı

Yeni görünümüyle 15 Temmuz Şehitler Meydanı

Göreve geldiği 2004 yılından bu yana başlattığı hizmet seferberliğiyle Ümraniye’yi İstanbul’un parlayan yıldızı haline getiren Belediye Başkanı Hasan ...