Kadıköy “cehennemi” yaşadı…

Kadıköy ilçesi aynı saatlerde yangın, elektrik kesintileri ve trafik çilesi ile boğuştu. Altıyol’da çatısı cayır cayır yanan apartmana zamanında müdahale, felaketi önledi.

Kadıköy LIFE’ın anı anına takip ettiği olayda alevler, Kuşdili Caddesi üzerinde apartmanları sardı. Vatandaşların ihbarının ardından Kadıköy İtfaiyesi’nin kısa sürede olay yerine intikal etmesiyle birlikte Altıyol’da trafik akışı durdu.

YANGININ ORTASINDA ELEKTRİKLER KESİLİNCE…

İtfaiye ekipleri, üç ayrı araç ve geniş ekipman ile yangına müdahale etti. Kısa sürede apartman çatılarını saran yangının söndürüldüğü esnada, mahalle genelinde elektrik kesintisi yaşandı.

Karanlık, itfaiye erlerinin çalışmasını engellemezken, itfaiye araçları ve meraklı vatandaşlar nedeniyle Rıhtım-Bağdat Caddesi yönünde trafik akışı 20 dakika boyunca kilitlendi. Gün içerisinde defalarca elektrik kesintisi yaşanan Kadıköy’ün merkezinde yangın ile birlikte trafik çilesi de yaşanınca, Kadıköylüler haftasonunu bir hayli stresli geçirdi.

sporvitrini

Hakkında Adem Giden

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Evde temizlik hizmeti

Kadıköy Belediyesi’nden Evde Temizlik Hizmeti

Kadıköy Belediyesi; engelli, yaşlı veya kronik sağlık sorunu olan ilçe sakinleri için Evde Temizlik Hizmeti başlattı. Kadıköylülerin ücretsiz ...