Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Kadıköy Belediyesi’ne “Yılın Kütüphane Dostu” ödülü…

Kadıköy Belediyesi, 51. Kütüphane Haftası etkinlikleri kapsamında “Yılın Kütüphane Dostu” ödülüne layık görüldü.

Kütüphane Haftası etkinlikleri kapsamında Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlenen resmi açılış töreninde, “Yılın Okurları ve Kütüphane Dostu Ödülleri” de sahiplerini buldu. Yılın Kütüphane Dostu Ödülü’nü, Kadıköy Belediyesi adına Kadıköy Belediye Başkan Yardımcısı Ebru Peştereli aldı.

Kütüphane Haftası’nın bu yılki teması “Kültürler Arası Diyalog ve Kütüphaneler” oldu. İstanbul genelindeki halk kütüphanelerinden çocuk, genç ve yetişkin kategorilerinde en çok kitap okuyan üçer kişiye, sponsorluğunu Türkiye Yayıncılar Birliği’nin üstlendiği kitap hediye çekleri verildi.

İSTANBUL KÜTÜPHANELERİ FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI…

Ödül töreninin ardından Boğaziçi Caz Korosu konser verdi. Etkinlik bitiminde, Kadıköy Belediyesi Tarih Edebiyat ve Sanat Kütüphanesi’nin (TESAK) fotoğraflarının da bulunduğu “İstanbul Kütüphaneleri Fotoğraf Sergisi” gezildi.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Evde temizlik hizmeti

Kadıköy Belediyesi’nden Evde Temizlik Hizmeti

Kadıköy Belediyesi; engelli, yaşlı veya kronik sağlık sorunu olan ilçe sakinleri için Evde Temizlik Hizmeti başlattı. Kadıköylülerin ücretsiz ...