Kadıköy Belediyesi, Onat Kutlar’ı anıyor

The Marmara Oteli’nde gerçekleşen patlama sonucunda 1995’te yaşamını yitiren yazar Onat Kutlar, ölümünün 21. yıldönümünde Kadıköy Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikle CKM’de yad edilecek.

Dijital video gösterisi ile başlayacak gecede, Onat Kutlar’ın yaşamının ve yaratıcı kimliğinin çeşitli yönlerini Filiz Kutlar, Ali Sirmen, Işıl Özgentürk ve Hülya Uçansu anlatacak. Şems Trio ve Film Müzikleri Orkestrası da, Kutlar’ın senaryosunu yazdığı filmlerin müziklerini seslendirecek. 11 Ocak Çarşamba günü saat 20.00’de Caddebostan Kültür Merkezi’ndeki anma etkinliğine tüm Kadıköylüler davetli.

“SİNEMATEK YAŞIYOR!” GÖSTERİMLERİ DEVAM EDİYOR…

Bu arada Onat Kutlar anısına yapılan “Sinematek Yaşıyor!” gösterimleri devam ediyor. Martin Scorsese’nin unutulmaz filmi “Taksi Şoförü”, usta yazar Ahmet Ümit’in sunumuyla 13 Ocak Cuma günü saat 20.30’da Caddebostan Kültür Merkezi’nde izlenebilir.

Onat Kutlar

The Marmara Oteli’nde gerçekleşen patlama sonucunda 1995’te yaşamını yitiren yazar Onat Kutlar, ölümünün 21. yıldönümünde Kadıköy Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikle CKM’de yad edilecek…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Sürdürülebilir Kalkınma

Sürdürülebilir kalkınma için Sürdürülebilir Kentsel Gelişim Ağı kuruldu

Belediyeler, sürdürülebilir kalkınma hedefleri için bir araya geldi. Belediyeler, sürdürülebilir kalkınma hedeflerini gerçekleştirmek için ortak çalışma kararı aldılar ...