Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Kadıköy Belediyesi okullara el uzattı…

Kadıköy Belediyesi, ilçede bakım ve onarıma ihtiyaç duyulan okulların tadilatını gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu; “Yıl içerisinde bakımlarını yapmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Kadıköy Kaymakamı Birol Kurubal, Kadıköy Life özel röportajında Başkan Nuhoğlu’na, okullara yapılan yardımlar nedeniyle teşekkür etmişti. Kurubal; “Kadıköy’de okul ihtiyacımız yok. Ayrıca, bazı okullarımızın bakım ve onarımını da Kadıköy Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştirdik” diyerek, eğitim kuruluşlarına katkının önemine dikkat çekmişti.

BAHÇELERE ASFALT, ÇATILARA YENİLEME…

Kadıköy Belediyesi ekipleri, yenileme çalışmaları kapsamında okul bahçelerine asfalt döktü; çatısı akan binalarda ise onarım çalışmaları gerçekleşti. Yine binaların fiziki yenileme gereken kısımlarına müdahale edilen çalışmalar, 2014-2015 Eğitim ve Öğretim Dönemi’nde aralıklarla sürdürülecek.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Evde temizlik hizmeti

Kadıköy Belediyesi’nden Evde Temizlik Hizmeti

Kadıköy Belediyesi; engelli, yaşlı veya kronik sağlık sorunu olan ilçe sakinleri için Evde Temizlik Hizmeti başlattı. Kadıköylülerin ücretsiz ...