Kadıköy Belediyesi’nden “Sevgi Postaneleri”…

1

Sevdiklerinize en son ne zaman kart postaladınız? En son ne zaman mektup aldınız?

Gelişen teknolojiye yenik düşen mektup ve kart postalama nostaljisini canlandırarak, insanların sevdiklerine kartpostal ve mektup göndererek sevgilerini dile getirmelerini amaçlayan Kadıköy Belediyesi, “Sevgi Postaneleri” adıyla standlar açıyor.

“Söz uçar, yazı kalır” ilkesinden hareketle, kartpostal-mektup yollama ve alma keyfini yeni kuşaklara tattırmak, eskilere ise bu keyfi yeniden yaşatmak için harekete geçen Kadıköy Belediyesi, 10-19 Şubat tarihleri arasında dört ayrı noktada “Sevgi Postaneleri” açıyor.

Kadıköy Süreyya Operası, Kozyatağı Kültür Merkezi, Caddebostan Kültür Merkezi ile Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal’da, özel bastırılan kartpostal ve zarflar ile stand açacak olan Kadıköy Belediyesi, Kadıköylülerin yazacağı bu mektup ve kartpostalları ücretsiz olarak sahiplerine ulaştıracak.

10 gün süreyle, hafta içi 13.00-21.00 saatleri arasında, haftasonu ise 10.00-21.00 saatleri arasında açık kalacak “Sevgi Postaneleri”ne bırakılan mektup ve kartpostallar, her akşam düzenli olarak postalanacak.

3

10-19 Şubat tarihleri arasında Süreyya Operası önü, Caddebostan Kültür Merkezi önü, Kozzy AVM önü ve Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal gibi noktalarda; haftaiçi 13.00 ile 21.00, haftasonu ise 10.00 ile 21.00 saatleri arasında mektup ve kartpostallarınızı gönderebilirsiniz. Sorularınız için (0216) 542 50 87 no’lu telefondan bilgi alabilirsiniz…

2

 

 

Bir yorum

  1. Mahallemizin temizlik işlerinden sorumlıu Sn.Yaşar Akbayrak beye hizmetlerinden dolayı teşekkür etmek istiyorum.
    Saygılar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kadıköy Belediyesi

Kadıköy Belediyesi’ne Sağlıklı Şehir Planlaması Ödülü

Kadıköy Belediyesi, bu yıl Eğitim Mahallesi’nde hizmete giren “Kemal Sunal Parkı ve Ekolojik Yaşam Merkezi” projesi ile Türkiye ...