Kadıköy Belediye Başkan Adayı AYKURT NUHOĞLU…

CHP’nin krize dönüşen Kadıköy Belediye Başkan Adayı nihayet belli oldu. Belediye Başkan Adaylığı için tam 7 aydan beri çalışan, hatta bu konuda “Aklımdaki Kadıköy” başlıklı bir platform da oluşturan Aykurt Nuhoğlu, bir defa daha “Çalışan Kazanır” sözünün doğruluğunu göstermiş oldu.

CHP’de belirsizlik tablosunun artması üzerine bugün alınan ve kesinlik kazanan karar, Aykurt Nuhoğlu olarak açıklandı. CHP’nin yerel seçimleri kazanması halinde Kadıköy’ün yeni Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu olacak.

ÇEKMEKÖY’DE SEYFETTİN YILDIRIM…

Kadıköy ile birlikte adayının açıklanmadığı ilçeler arasında yer alan Çekmeköy’de CHP’nin Belediye Başkanı Adayı Seyfettin Yıldırım oldu. Mevcut açıklamalar ile birlikte İstanbul’da Cumhuriyet Halk Partisi’nin tüm adayları belirlendi.

Kadıköy için İstanbul İl Örgütü ve Kadıköy İlçe Örgütleri tarafından aylar önce ismi belirlenen ve bu konuda kapsamlı bir çalışma yapan Aykurt Nuhoğlu’nun, “2014-2019 Kadıköy” için hazırladığı vizyon projeleri olduğu söyleniyor…

 

 

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

uskudarda cocuklar eglenceye doydu

Üsküdar’da çocuklar eğlenceye doydu

Gerçekleştirdiği etkinliklerle çocukların dostu olan Üsküdar Belediyesi, yüzlerce çocuğu gönüllerince eğlenebilmeleri için bir araya getirdi. 7-14 yaş arası ...