Kadıköy Anadolu Lisesi potanın da kralı oldu!..

Her branşta başarıları klasik hale gelen Kadıköy Anadolu Lisesi, basketbolda da göğsümüzü kabarttı. Hem derslerinde hem de sporda azimli liseliler, özel okulların arasından sıyrılarak devlet okullarının da büyük başarılara imza atabileceklerini ispatladı. Geleceğin yıldızları ve okul yönetimi, Kadıköy Life Dergisi objektiflerinde buluştu.

Okulun Basketbol Takımı Kaptanı Kerem Koçer ve oyuncular, Kadıköy Anadolu Lisesi Müdürü Halit Çıttır, Antrenör ve Beden Eğitimi Öğretmeni Sezgin Albayrak ile Ümit Aydın, beraberinde de Okul Aile Birliği Yönetimi, 4 özel okulu da geride bırakarak Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası’nda yarı finale yükselmelerinin ardından mutluluklarını Kadıköy Life Dergisi ile paylaştı.

YENİ ZAFERLERE HAZIRLAR…

Tokat’ta yapılan yarı final elemelerine İstanbul’u temsilen katılan ekipte spora gönül veren isimlerden Kaptan Kerem Koçer Beşiktaş’ta, Sarp Erdem de Fenerbahçe’de forma giyerek spor odaklarının dikkatlerini üzerine çekiyor. Yoğun ders programlarına rağmen dinlenme zamanlarından kısarak sporsal faaliyetlere geniş zaman ayıran altın oyuncuların, gelecekte lider takımların kadrosunda yer alabilecek kapasitede olduğu değerlendiriliyor. Diğer yandan okul yönetimi ve oyuncular, başarıya giden yolda maddi-manevi destek sağlayan Kadıköy Belediyesi’ne de teşekkür etti. Gözler ise Nisan ayında Adana, Tokat, Burdur ve Çanakkale’de oynanacak karşılaşmalara çevrildi.

 

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Veysi Akay

Kadıköylü Veysi Akay, milletvekili adaylığına aday oldu

AKAY Kolejleri kurucusu Kadıköylü Veysi Akay, Ak Parti İstanbul 1. Bölge’den aday adaylığını ilk açıklayan isim oldu. Aynı ...