JCI Kadıköy’den “BEY’N Jimnastiği” etkinliği…

Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği bünyesinde 2009 yılından beri Kadıköy ilçesinde faaliyetlerini sürdüren JCI Kadıköy Şubesi, “2014 Avrupa Beyin Yılı” çerçevesinde organize ettiği eğitim, seminer ve aktiviteler serisi projesi olan “BEY’N: ÇALIŞTIR SAKSIYI” projesinin ilk etkinliğini gerçekleştirdi.

JCI Kadıköy tarafından Kozyatağı Kültür Merkezi’nde düzenlenen “BEY’N Jimnastiği: Yekta Özözer ile Yenilikçi Düşünme Semineri” etkinliğine 35 kişi katıldı. Yekta Özözer’in eğlenceli sunumuyla farklı düşünme tekniklerinin anlatıldığı seminerde, değişik sektörlerdeki yenilik fırsatları değerlendirildi ve inovasyon teknikleri anlatıldı.

Bir sonraki etkinlik olan “BEY’N Oyunları: En Eski Türk Zeka ve Strateji Oyunu MANGALA”nın ise, JCI Kadıköy tarafından Şubat ayında gerçekleştirileceği belirtildi.

BEY’N HAKKINDA…

BEY’N; “2014 Avrupa Beyin Yılı” kapsamında JCI Kadıköy tarafından organize edilen, katılımcıların zihinsel aktivitesini geliştirici eğitim, seminer ve aktiviteler serisidir. 1 yıl boyunca her ay 1 etkinlik olacak şekilde 4 seminer, 4 eğitim ve 4 aktivite düzenlenecektir.

BEY’N projesinde gerçekleştirilecek etkinlik konuları:

– BEY’N ADAMI: Başarıya ulaşmış, fikir liderliği önderi kişilerin katılımı ile düzenleyecek seminerler…

– BEY’N JİMNASTİĞİ: Beynimizi daha iyi kullanmamızı öğreten eğitimler…

– BEY’N OYUNLARI: Zihinsel performansı geliştirici, fark yaratan çeşitli aktiviteler…

 

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Sokak hayvanları için flüt çaldılar

Maltepe Belediyesi, Türkiye’nin ilk ve tek flüt orkestrası Marmara Flüt Orkestrası’nın, sokak hayvanları için mama bağışı topladığı flüt ...