“JALE” Bizbize Fasıl gecelerinde…

“Üzgünüm” adlı şarkısıyla gönüllerde taht kuran 90’lı yılların efsane sanatçılarından Jale, Bizbize Fasıl gecelerinde sahne almaya başladı.

Hayranlarından gelen yoğun istek üzerine tekrar sahne alma kararı verdiğini açıklayan Jale; “Ben Ataşehirliyim, mekan da bana çok yakın… Daha önce Caddebostan Bizbize’de üç yıl sahne aldım. Konukların hepsi neredeyse ailemin bir parçası olmuştu. Burada da aynı sıcaklığı daha ilk gecede buldum” dedi.

JALE DEVRİ ÇOCUKLARI ORKESTRASI EŞLİĞİNDE…

Bizbize Fasıl’da Jale’ye orkestra olarak eşlik eden grup ise, bu konuda Türkiye’nin en iyileri arasında gösterilen Ali Akakça ve arkadaşlarıydı. Aynı zamanda Haliç Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olan Ali Akakça; yaptığı açıklamada “Jale, ses ve yorum tarafıyla bana göre Türkiye’nin en iyilerinden biri… O’na eşlik etmeyi elbette tereddütsüz kabul edecektim” şeklinde konuştu.

Jale, Caddebostan’da da bir şubesi olan Bizbize Fasıl’ın Ataşehir Şubesi’nde her Çarşamba sahne alacak. Program öncesinde ise, gitarda Burak yemek müziği yapacak…

 

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Vino Surf

Vino Surf & Turf’den misafirlerine sürpriz

Bahçesi, terası, geniş salonları ve özel odaları ile Bağdat Caddesi’nin ünlü mekanı Vino Surf & Turf, sonbahar-kış sezonunu yenilenen konseptiyle karşılamaya hazırlanıyor. Mekan ortakları Recai ...