“İstifa etmeyeceğim, çalışacağım…”

Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, açıklanması büyük sıkıntılara neden olan ve sonunda Aykurt Nuhoğlu isminin Kadıköy Belediye Başkan Adayı olarak belirlenmesi sonrasında ilk açıklamayı Kadıköy Life Dergisi’ne yaptı.

30 yılık Kadııköy’ün belediyecilik tarihinin tamamında imzası olan  Selami Öztürk; “Öncelikle adayımızın Kadıköy’e hayırlı olması dileklerimi iletiyorum. Bazılarının beklediği gibi asla istifa etmeyeceğim. Cumhuriyet ve onun adeta teminatı olarak gördüğüm altı ok, benim sevdam ve olmazsa olmazımdır. Sonuna kadar partimin yanındayım” dedi.

“KADIKÖYLÜ OLMALIYDI”…

Açıklamasının sohbet bölümünde, “Kadıköy’e Belediye Başkanı olarak hizmet verecek olan kişinin Kadıköylü olması gerekir. Kadıköy’e hiç uğramamış isimlerin Kadıköy Belediye Bakanlığı için telaffuz edilmesi, beni olduğu kadar Kadıköylüleri de  rahatsız etti” diyen Selami Öztürk; “Kadıköy altyapı sorunları, sosyal yaşam alanları çözülmüş bir ilçe… Aykurt Nuhoğlu dostumuz ile daha da güzel bir Kadıköy görüntüsü göreceğimize yürekten inanıyorum” şeklinde konuştu.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

atasehir

Ataşehir Belediyespor kupasına kavuştu

TFF Kadınlar 1. Futbol Ligi’nin şampiyonu Ataşehir Belediyespor, Yenisahra Stadı’nda 5-1 galip geldiği Beşiktaş maçının ardından kupasına kavuştu. ...