“İşte kalite bu” dedirtti…

İstanbul Flaş Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yaşar Kaba’nın başkanlığını yaptığı Gazeteciler Sosyal Sorumluluk Projeleri Derneği, Üsküdar Belediyesi işbirliği ile 12 Şubat Çarşamba akşamı “Söyle Sevgili” isimli bir konser düzenledi.

Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde 14 Şubat Sevgililer Günü’ne atfen gerçekleştirilen konser, izleyenlerinden tam not aldı. “İştirak edemeyenler çok şey kaçırdı” dedirten konserde sahne alan sanatçılar Melisa Çallıoğlu ile Cihat Hırçın, dinleyecilerinden büyük beğeni toplayarak, “İşte kalite bu” dedirttiler.

KALABALIK BİR TOPLULUK KATILIM GÖSTERDİ…

Konsere, Devlet eski Bakanı Önay Alpago, Demokratik Sol Parti (DSP) Üsküdar İlçe Başkanı Aylin Açar, DSP Üsküdar Belediye Başkan Adayı Dr. Cengiz Sepkin, MHP Üsküdar İlçe Başkan Yardımcısı İbrahim Nar, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan Adayı Habip Suiçmez, Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdür İlyas Tekin, ADD Üsküdar Şube Başkanı Mezbure Keleş ile kalabalık bir izleyici topluluğu katılım gösterdi.


YAŞAR KABA: “SANATA VE SANATÇIYA DESTEK, BİR GURURDUR…”

Konser öncesi selamlama konuşması yapmak üzere kürsüye çıkan İstanbul Flaş Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yaşar Kaba, Gazeteciler Sosyal Sorumluluk Projeleri Derneği ve İstanbul Flaş Gazetesi olarak her zaman sanatın ve sanatçıların yanında olduklarına işaret etti. İstanbul Flaş Gazetesi olarak her yıl İstanbul’un Kurtuluş Günü’ne denk gelen tarihte İstanbul Flaş Onur Ödülleri’ni dağıttıklarını hatırlatan Kaba, Cihat Hırçın’ın “İstanbul Flaş 2013 Onur Ödülü” verilen sanatçılar arasında olduğunu belirtti. Kaba, söz konusu ödüllerde sanatçıların hatırlanmasına ve onurlandırılmasına aracılık etmenin gururunu yaşadıklarını kaydetti.

SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL KONSER…

Kaba’nın konuşmasının ardından, İstanbul Flaş Gazetesi Haber Müdürü Arzu Başlantı tarafından, konser programını sunmak üzere sahneye Semra Tunca Hırçın davet edildi. Konserin sunucusu Semra Tunca Hırçın’ın sahne alması ile birlikte, bol alkış toplayan Sevgililer Günü Özel Konseri’ne start verilmiş oldu.

İZLEYİCİLERDEN TAM NOT ALDILAR…

Üç bölümden oluşan konserde, sanatçılar Melisa Çallıoğlu ve Cihat Hırçın sahne aldılar. İlk bölümde Melisa Çallıoğlu, Türk Pop ve hafif müziğinin sevilen eserlerini seslendirirken; ikinci bölümde sahne alan Cihat Hırçın ise Türk Sanat Müziği eserlerinden oluşan bir solo konser verdi. Konserin son bölümünde Çallıoğlu ile Hırçın, zaman zaman katılımcıların da eşlik etmesi ile Türk Sanat Müziği’nin birbirinden güzel şarkılarını düet şeklinde seslendirdiler.


ÇİFTLERE BİRER KIRMIZI GÜL…

Konserin sonunda İstanbul Flaş Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yaşar Kaba, Baki Çallıoğlu’nun eşi Ümran Çallıoğlu’na dernek adına gül verirken; Adem Sercan Kaba ise İstanbul Flaş ve Yaşar Yayınclık adına Melisa Çallıoğlu’na bir gül sundu.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Yasemin Mori “Estrella” ile DasDas’ta!

Yasemin Mori heyecanla beklenen dördüncü stüdyo albümü “Estrella” ile 25 Mayıs’da DasDas’ta sevenleriyle buluşuyor. Sony Music etiketiyle çıkan ...