İşte bu yüzden KADIKÖYLÜLER!..

“Kadıköylü olmak ayrıcalıklıdır” sözünü içten içe yaşayan Kadıköylüler, ilçenin eşsiz dokusunu 24 saat hissedebilmek için sabah saatlerinde kendini sahillere atıyor.

Gece hayatının sona erdiği dakikalarda sahillerde akın akın spor yapan Kadıköylüler, yeni bir güne sağlıkla uyanıyor. Kadıköy Life, 2013 yılının son Pazar gününde yoğun ilgi gören Caddebostan sahillerinin nabzını tuttu.

Birçoğunuz sıcacık yataklarınızda uyuyordunuz belki… Yoğun bir haftanın yorgunluğunu attınız, ailece kahvaltı yaptınız, ya da günü bruncha bıraktınız… O dakikalarda birçok Kadıköylü de sahillerdeydi. Kimisi koştu, kimisi bisikletiyle sporunu yaptı, paten kaydı.

Kadıköy’den Gebze’ye Anadolu Yakası sahilleri, eşsiz atmosferi ile İstanbulluların ilgi odağı haline geldi. Hayvansever yönüyle dikkat çeken Kadıköylüler, yanlarına sevimli dostlarını almayı ihmal etmedi. Martıları da düşünenler vardı… İşte sabah 06.00’dan öğle saatlerine kadar megakentin eşsiz köşesi Caddebostan…

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Sancaktepe Belediyesi’nden anlamlı proje

Sancaktepe’de engelli vatandaşlar, kendilerine tahsis edilen tezgahlarda hem ürünlerini satıyor hem de sosyal hayata karışıyor. Sancaktepe Belediyesi, engellilerin ...