İstanbul’un ilk ve tek belediye kadın basketbol takımı sezonu açıyor

İstanbul’un ilk ve tek belediye takımı Çekmeköy Belediyesi Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı, kendi evinde ilk maçına çıkacak.

İstanbul’daki belediyeler arasında ilk ve tek olma özelliğini taşıyan Çekmeköy Belediyesi Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı kendi evinde oynayacağı ilk maçında,  Sakarya Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı’nı ağırlayacak.

2015 yılında kurulan ve Türkiye Kadınlar Bölgesel Ligi’nde mücadele etmeye başlayan Çekmeköy Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, ev sahibi olacağı maçlarda rakiplerini Çekmeköy Spor Kompleksi’nde misafir edecek.

İlk sezonlarına şampiyonluk parolası ile başlayan kadın basketbol takımının evinde çıkacağı ilk maç için özel bir program hazırlandı. İlçede bulunan okulların karşılaşma öncesi ve devre aralarında yapacakları dans gösterileriyle renklenecek maçta, izleyiciler de hazırladıkları koreografiyle ilçe takımına destek verecekler.

Yer: Çekmeköy Spor Kompleksi Hamidiye Mahallesi, Ulubatlı Hasan Cad.

Tarih: 14.11.2015

Saat: 17.30

İletişim:  Faruk İlhan 0533 304 28 15

 

Çekmeköy Belediyesi Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı

Ekrem Polat  Başantrenör

Melek Yusufoğlu     Takım kaptanı

İrem Naz Öcal

Ece Yenibayrak

Hazel Gürler

Ezgi Ekenoğlu

Lara Özkasap

Ece Koşar

Eda Tuncer

Sima Özkasap

Gülcihan Kömür

Betül Erkoyuncu

sporvitrini

Hakkında Oğul Kayserilioğlu

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Çekmeköy Belediyesi’nden Okuldayız projesiyle eğitime destek

Çekmeköy Kaymakamlığı, Çekmeköy Belediyesi ve Maltepe Üniversitesi arasında imzalanan protokole çeşitli nedenlerle eğitimini yarım bırakma riski taşıyan öğrencilerin ...