İstanbul Yarı Maratonu

İstanbul Yarı Maratonu’nda kayıtlar devam ediyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor A.Ş. tarafından organize edilen ve dünyanın en hızlı parkurlarından birine sahip olan Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’nda kayıtlar devam ediyor.

Yarı Maraton ve Çeyrek Maraton’un yanı sıra geçtiğimiz yıl ilk defa yapılan Bayrak Yarışı ve Business kategorilerinde olmak üzere 4 kategoride yapılacak olan Vodafone İstanbul Yarı Maratonu, Tarihi Yarımada’da 24 Nisan Pazar günü koşulacak. İki dönem şeklinde yapılan kayıtlarda ilk kayıt dönemi 29 Şubat’ta sona ererken, ikinci kayıt dönemi 11 Nisan’da sona erecek.

ŞİRKETLER KIYASIYA YARIŞACAK…

Kurumsal (Business) kategori için kayıtlar 15 Şubat Pazartesi günü itibariyle başlarken, 11 Nisan’da sona erecek. Business kategorisinde şirketler, en az 3 kişi olmak şartıyla başvuru yapabilecek. Geçen yıl kurumsal firmaların büyük ilgi gösterdiği ve 50 Business takımın katıldığı, büyük bir rekabete sahne olan kategoride bu yıl kayıtlar 75 takım ile sınırlandırılacak.

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Türkan Saylan ölümünün 9.yılında Maltepe’de anıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, ölümünün 9. yılında Maltepe’de, adını taşıyan kültür ...