Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483
uyuşturucu kaçakçılığı

İstanbul merkezli büyük uyuşturucu operasyonu

İstanbul merkezli 5 ili kapsayan uyuşturucu kaçakçılarına yönelik helikopter destekli operasyon kapsamında 20 kişi gözaltına alındı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu kaçakçılığı ve sokak satıcılığı yaptıkları öne sürülen şüphelilerin yakalanması için İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Edirne’de ortaklaşa operasyon gerçekleştirdi.

istanbul-merkezli-buyuk-uyusturucu-operasyonu (3)

40 ADRESE EŞZAMANLI OPERASYON…

Özel Harekat polisleri ve polis helikopterinin de destek verdiği çalışmalar kapsamında İstanbul’da başta Fatih, Esenler, Silivri, Beylikdüzü, Tuzla ve Esenyurt’ta tespit edilen 40 adrese eşzamanlı gerçekleştirilen operasyonda, aralarında kadınların da bulunduğu 20 şüpheli gözaltına alındı.

istanbul-merkezli-buyuk-uyusturucu-operasyonu (1)

UYUŞTURUCU, RUHSATSIZ SİLAHLAR VE PARA ELE GEÇİRİLDİ…

Şüphelilerin ev ve iş yerlerinde yapılan aramalarda, bir miktar uyuşturucu ile ruhsatsız silahlar ele geçirildi. Ayrıca, uyuşturucu ticaretinden elde edilen bir miktar paraya da el konuldu. Polis ekipleri, uyuşturucu satıldığı iddia edilen Fatih At Pazarı’ndaki bir nargile kafede de detaylı arama yaptı. Gözaltına alınanlardan bazıları Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilerek, Vatan Caddesi’ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

istanbul-merkezli-buyuk-uyusturucu-operasyonu (4)

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

15 Temmuz Şehitler Meydanı

Yeni görünümüyle 15 Temmuz Şehitler Meydanı

Göreve geldiği 2004 yılından bu yana başlattığı hizmet seferberliğiyle Ümraniye’yi İstanbul’un parlayan yıldızı haline getiren Belediye Başkanı Hasan ...