İstanbul, İngiltere’de kapak oldu…

İstanbul, yurt dışı basınında etkileyici bir haber ile yer aldı. İngiltere’de aylık 27 bin ziyaretçi sayısına sahip Business Destinations Dergisi, son sayısının kapağında İstanbul’a yer verdi.

İngiltere’nin iş, kongre ve turizm dünyasına yönelik en önemli yayınlarından biri olan, yaklaşık 100 bin tiraj ve dijital ortamda aylık 27 bin ziyaretçi sayısına sahip Business Destinations Dergisi, son sayısının kapağında İstanbul’a yer verdi. Kapakta ayrıca, İstanbul’un sahip olduğu etkileyici konumu itibariyle diğer bağlantı merkezi şehirlere kıyasla elinde bulundurduğu avantaja vurgu yapıldı.

DÜNYANIN BULUŞTUĞU YER İSTANBUL…

Derginin ilk sayfalarında kısa bir giriş yapılan haberin detaylarına, gösterişli fotoğraflar eşliğinde ve “Dünyanın Buluştuğu Yer” haber başlığı altında iç sayfalarda geniş olarak yer verildi. Editör Aaron Fronda tarafından kaleme alınan haberde, bilhassa İstanbul’un bulunduğu coğrafi konum itibariyle önemi ve iş dünyası açısından yatırımcılara yönelik güçlü bir çekim merkezi olduğu vurgulandı.

TARİHİ VE KÜLTÜREL MEKANLAR TANITILDI…

Yeni ve teknolojik gelişmelerden de söz edilen haberde İstanbul’un tarihi ve kültürel mekânları, “İstanbul City Sights” başlığıyla ayrıca tanıtıldı. Haberin son sayfalarında ise “İstanbul City Diary” ile megakentte gerçekleşecek olan yakın tarihli etkinlik bilgilerine detaylı olarak değinildi.

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ümraniye

Sosyal belediyecilikte öncü ilçe; Ümraniye

2014 yılında Ümraniye Belediyesi tarafından ilçede yardıma muhtaç vatandaşlar için hazırlanan, bütün ihtiyaç malzemelerinin yanı sıra giyecek ve ...