TÜYAP İstanbul Boat Show 2012 için geri sayım başladı…

1

Dünyanın karada düzenlenen en büyük ikinci Boat Show fuarı olan ve geniş fiyat aralığındaki birbirinden özel teknelerin sergileneceği “TÜYAP İstanbul Boat Show 2012″, 18 Şubat’ta kapılarını deniz ve tekne severlere açıyor.

Dünyaca ünlü yerli ve yabancı yelkenli, motorlu-motorsuz deniz araçları, sistem, cihaz, donanım ve aksesuar markalarını bir araya getiren TÜYAP İstanbul Boat Show 2012, 18–25 Şubat tarihleri arasında deniz tutkunlarını aynı çatı altında buluşturuyor. Geniş fiyat aralığında her kesime hitap eden teknelerin yer alacağı fuar, ticari olduğu kadar sosyal bir platform olma özelliği de taşıyor. 

300′ün üzerinde teknenin sergileneceği, dünyanın karada düzenlenen ikinci büyük Boat Show fuarı olan TÜYAP İstanbul Boat Show 2012; toplam 11 sergi salonunda, 85 bin metrekarelik kapalı alanda, 400′ün üzerinde markanın katılımıyla gerçekleşecek.

Fuarda, dünyaca ünlü yerli yabancı yelkenli, motorlu yat, motorlu-motorsuz deniz araçları, su sporları, sistem, cihaz, donanım tekneler ve lüks yatlar dışında bir teknede ihtiyaç duyulabilecek her türlü yüksek kalite ekipman ve aksesuar da sergilenecek.

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Nihat Şen: Kentsel dönüşüm iyi anlatılamadı!

Kadıköylü mimar ve kentsel dönüşüm uzmanı Nihat Şen, Kentsel Dönüşüm Projesi’nin Türkiye için terörden sonra en önemli konu ...